Kosmický člověk

„Jsem.“ „Konečné se ve mně stává nekonečným.“ -jsem za rokem – za časem – jsem nekonečným duchem – splývám s nejvyšším vědomím – jsem podstatou projeveného – jsem esencí života – hra polarit – vesmírný cyklus – jsem vším a všude a skrývám se i v tobě

Read More
Featured Image
Ryby

„Vnímám se v Něm.“ „Klid našeho jezera.“ -přelom roku – znovuzrození – záblesk božské jiskry – touha po spojení s Bohem – touha po všehomíru  – moudrost – intuice – pochopení – služba druhým – fantazie – snění – všestrannost – dokonalost -klid zasvětitelky Máte zájem o toto dílo?

Read More
Featured Image
Vodnář

„Dovídám se, abych měnil.“ „Slova šířící revoluci v šepotu větru.“ -skoro u závěru astrologického roku přichází s inovací – revoluce – překonávání pravidel – změna – vize – tvořivá síla v mysli – dynamické myšlenky – směřování k budoucnosti – individualita – nezávislost – invence – originalita – svoboda – přátelství – kolektiv – celý svět jako jednota – tajemný muž Máte zájem o toto dílo?

Read More
Featured Image
Kozoroh

„Pracuji navždy.“ „Pevná tvrdá země jistoty.“ – fáze země v zimě, kdy je půda zmrzlá a netvárná jako skála – dlouhá a vytrvalá práce – zodpovědnost – houževnatost – trpělivost – pevnost v udržení svého směru – vůle – rázné vedení – vůdce – stará škola – trpělivá a pevná žena Máte zájem o toto dílo?

Read More
Featured Image
Střelec

„Důvěřuji ve svou šťastnou hvězdu.“ „Vnitřní oheň víry a správného činu.“ -období mezi podzimem a zimou – mezi zralostí a moudrostí – silná a přirozená víra – tvorba vyšších plánů – nadhled nad spirálou života – filosofie – touha překonat své hranice – risk – zná se a své možnosti – úspěch – humor – vědomý muž Máte zájem o toto dílo?

Read More
Featured Image
Štír

„Toužím po všem.“ „Hlubiny tmavého oceánu.“ -cestování do hlubin – podvědomí – skryté dimenze – touhy – změť pocitů a vášní – erotika – intenzita – tajemnost – schopnost překročit omezenosti – transformace – vývoj – fénix -hloubka milenky Máte zájem o toto dílo?

Read More
Featured Image
Váha

„Přemýšlím, abych vyrovnával.“ „Vánek rozdílností.“ -čas na vyvážení – rovnováha – harmonie – rozum – logika – intelekt – vnímání rozporuplnosti světa – uspořádání – estetické cítění – doplnění – zrcadlo – vztahy – společenskost – harmonický muž Máte zájem o toto dílo?

Read More
Panna

„Pracuji pro radost z výsledku.“ „Krajina plodící své dary.“ -sklizeň – plody – dary přírody – výsledky práce – přesnost – pečlivost – čistota – řád – smysl pro detail – perfekcionalismus – silná a pronikavá mysl – rozum  – racionalita – praktičnost  – skloubení idejí a výsledku – ženská hojnost Máte zájem o toto dílo?

Read More
Featured Image
Lev

„Já jsem, jsem i králem a hlavně sluncem.“ „Pokud jsem ohněm tak jedině jeho zdrojem.“ -střed či vrchol roku – dospělost – plná síla –  sláva – být sám sebou – ego – pán sebe i okolí – umí působit, ovládat a vést – pán tvorstva – velkolepost – přirozená štědrost – velké vřelé srdce – silný muž Máte zájem o toto dílo?

Read More
Featured Image
Rak

„Cítím, tedy jsem.“ „Pramen horské bystřiny.“ -první voda – první cit – pocity – emoce – vnímavost  – empatie – pochopení – vcítění se do druhého jako pohled do zrcadla – jemnost – bezpečí domova a rodinné prostředí – něha matky Máte zájem o toto dílo?

Read More
Back to Top